Tracé Rijksweg - 73 (oostelijk of westelijk van de Maas) Midden Limburg was ook het doel van de jaarlijkse afdelings excursie. De excursie mocht zich weer in een grote belangstelling verheugen Samenstelling van de afdeling bij aanvang van het jaar: - Drs. C.J.J.S. Majoor, voorzitter - P. Michielsen, secretaris/penningmeester - Mevrouw Drs. B.C.M. Barones van Hövell tot Westerflier van Hellenberg Hubar - Mevrouw Ch. Rambonnet - Sloet - Mevrouw Drs. J.M.T. Janssen - Daniëls - De heer J. Ficq - De heer Drs. A.M.P.P. Janssen - De heer L. Halders - De heer A. Moerkerk - De heer Mr. J.I.M. Reuser - De heer ing. J. Ramakers - De heer A. Salden - De heer Mr. S. Smeets - De heer M. Schlyper - Ir. K.J.C. Merks (TA) - De heer L. Vos Wegens vertrek uit de Provincie heeft Mevrouw Rambonnet - Sloet afscheid genomen van het bestuur. De beleidslijn van het bestuur inzake Kasteel Vliek noopte de Heer Ficq zijn plaats in het bestuur ter beschikking te stellen. In september overleed de heer Mr. J.I.M. Reuser. De heer Reuser was een langjarig enthousiast en zeer actief lid van de PC- Limburg. Door zijn handicap van de laatste jaren minder op de voorgrond tredend, bleef hij toch zeer geinteresseerd meedenken met het bestuur. De fijne collegialiteit van de heer Reuser zal ons bijblijven. In de loop van het jaar traden tot het bestuur toe: - Mevrouw Y. de Vries - De heer Mr. J.M.H.P. Teunissen Gedeelte van de 'Wiebenga-hallen op het Maastrichtse Ceramique- terrein, dat t.b.v.nieuwbouw van het Bonnefantenmuseum zal worden gesloopt.Mede dankzij Heemschut blijft een deel van dit markante staaltje van jonge bouwkunst behouden.foto Pieter Beekgemeente Maastricht)

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1990 | | pagina 39