W. Croockewit W.A.z. te Amersfoort. Dr. R. Jesse te Rhenen. H. H. Kramer te Leeuwarden. J. J. van Deinse te Enschedé. Mr. j. Nanninga Uytterdijk te Kampen. Mejonkvrouwe C. Engelen te Zutphen. G. Versteeg te Arnhem. Jhr. C. Ph. L. van Kinschot te Tiel. Henri J. M. Ebeling te 's Hertogenbosch. R. Schungel te 's Hertogenbosch. A. H. Wegerif Gz. te Apeldoorn. J. G. H. W. Krans te Assen. A. F. van Beurden te Roermond. A. J. Flament te Maastricht. J. G. Veldheer te Bergen (N.H.). C. van Tijen te Monnikendam. H. Masselink te Arnhem. G. Alberts te Deventer. J. A. F. Thieme te Wijk bij Duurstede. J. W. Hanrath te Hilversum. M. Meijerink te Zwolle. Dr. A. Ie Comte Jr. te Leerdam. J. Herman de Roos te Rotterdam. Willem C. Brouwer te Leiderdorp. Dr. B. Daamen te Tilburg. Mr. C. G. J. Bijleveld te Nijmegen. D. de Vries Lam te Groningen. Mr. S. R. Bakker te Zierikzee. G. Stapensea te Sneek. J. B. de Beaufort te Goes. joh. C. Kerkmeijer te Hoorn. J. A. van Dongen te Breda. BUITENLAND. Door den oorlog kwam de heemschutsbeweging in het buitenland grooten# deels tot stilstand. Alleen van de „American Scenic and Historie Preservation Society" werd een jaarverslag ontvangen. Daarin werd omtrent de lichamen, die in de meeste Europeesche Staten ten bate van het behoud der schoonheid werkzaam zijn, niets vermeld. Zeer uitvoerig en met groote waardeering werd echter medegedeeld, wat door den Bond Heemschut was verricht. BINNENLAND. De Bond Heemschut nam deel in de leening, aangegaan door de Vereeni# ging tot behoud van Natuurmonumenten in Nederland voor het aankoopen

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1916 | | pagina 6