De A. N. W. B., Toeristenbond voor Nederland te 's Gravenhage. De Kunstvereeniging Pictura Veluvensis te Renkum. De Vereeniging Schoonheid in Opvoeding en Onderwijs te 's Gravenhage. Het Koninklijk Oudheidkundig Genootschap te Amsterdam. De Vereeniging Edams Museum te Edam. De Nationale Bond voor Vreemdelingenverkeer te Utrecht. De Haagsche Kunstkring te 's Gravenhage. De Vereeniging „In Consten Een" te Nijmegen. Het Provinciaal Genootschap van Kunsten en Wetenschappen te Utrecht. De Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer te Leek (Gr.). De Ned. Vereeniging voor Ambachts* en Nijverheidskunst te Amsterdam. De Vereeniging Nehalennia te Middelburg. De Ver. tot behoud van Natuurmonumenten in Nederland te Amsterdam. De Vereeniging Haerlem te Haarlem. De 's Hertogenbossche Kunstkring te 's Hertogenbosch. De Oudheidkamer Rhenen te Rhenen. De Vereeniging van Nederlandsche Letterkundigen te Hilversum. De Vereeniging Oud*Leiden te Leiden. BUITENGEWONE LEDEN. Buitengewone leden van den Bond zijn: B. W. Blijdenstein te Hilversum. Mr. W. B. Buma te Huizum. F. A. Hoefer te Hattem. C. N. van Goor te Rotterdam. J. Hudig te Rotterdam. Mr. P. A. van Oosterwijk Bruyn te Maartensdijk (Utr.). D. F. Tersteeg te Naarden. Ch. A. Vieweg te Nijmegen. A. Labouchère te Rijswijk (Z.#H.). C. A. Kalbfleisch te Vlissingen. B. A. Vogelsang te Amsterdam. P. G. Buskens te Rotterdam. H. van der Kloot Meyburg te Voorburg (Z.*H.) Jac. Korthals Altes te Hilversum. Mejonkvrouwe C. Engelen te Zutphen. Jos. Th. J. Cuypers te Amsterdam. Fabriek van Brouwers Aardewerk te Leiderdorp. Mejuffrouw M. E. van Regteren Altena te Apeldoorn. J. N. Vermande te Bussum. Mr. J. de Vries van Doesburgh te Leeuwarden. Prof. J. F. Klinkhamer te Delft. Prof. Dr. L. Knappert te Leiden. A. H. Wegerif Gz. te Apeldoorn.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1915 | | pagina 2