2 De Vereeniging tot bovordering van het Vreemdelingenverkeer op Walcheren te Middelburg. De Maatschappij Arti et Amicitiae te Amsterdam. D« Vereeniging Arti et Industriae te 's Gravenhage. Het Algemeen Nederlandsch Verbond te Dordrecht. De Oudheidkamer Twente te Enschedé. De Bond van Nederlandsche Architecten te Rotterdam. De Vereeniging tot verfraaiing te Haarlem. De Katholieke Kunstkring de Violier te Amsterdam. De A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland te 's Gravenhage. De Kunstvereeniging Pictura Veluvensis te Renkum. De Vereeniging Schoonheid in Opvoeding en Onderwijs te 's Gravenhage. Het Koninklijk Oudheidkundig Genootschap te Amsterdam. De Vereeniging Edams Museum te Edam. De Nationale Bond voor Vreemdelingenverkeer te Utrecht. De Haagsche Kunstkring te 's Gravenhage. De Nederlandsche Oudheidkundige Bond te 's Gravenhage. De Vereeniging „In Consten Een" te Nijmegen. Het Provinciaal Utrechtsch Genootschap van Kunsten en Wetenschappen te Utrecht. De Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer te Leek (Gr.). De Nederlandsche Vereeniging voor Ambachtss en Nijverheidskunst te Amsterdam. De Vereeniging Nehalennia te Middelburg. De Vereeniging tot behoud van Natuurmonumenten in Nederland te Bloes mendaal. De Vereeniging Haerlem te Haarlem. De 's Hertogenbosche Kunstkring te 's Hertogenbosch. De Maatschappij Arti et Amicitia berichtte, dat zij voor het volgend Bondss jaar van de ledenlijst wenscht te worden afgevoerd en op die der donateurs te worden geplaatst. CORRESPONDENTEN. Correspondenten van den Bond zijn: J. L. Tadema te Haarlem. W. J. Kernkamp te Edam. Mr. C. A. Cohen Stuart te Alkmaar. G. W. Moll te Enkhuizen. W. J. J. C. Bijleveld te Oegstgeest. J. L. van Dalen te Dordrecht. J. G. de Lint te Gorinchem. J. L. Schouten te Delft. W. M. C. Regt te Oudshoorn. B. von Brücken Fock te Middelburg.

Jaarverslag 1912-1923, 1990-2014 | 1912 | | pagina 2