Vereeniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland te Zierikzee Stad en Lande van Gooiland te Hilversum Het Nederlandsch Openluchtmuseum te Arnhem Commissie voor Heemkunde te Amsterdam Limburgsch Geschied- en Oudheidkundig Genootschap te Maastricht Genootschap Het Oversticht te Zwolle Stichting Curtevenne te Kortenhoef Vereeniging De Hollandsche Molen te Amsterdam Vereeniging tot behoud van Natuurmonumenten in Nederland te Amsterdam It Fryske Gea te Drachten Vereeniging t.b.v. Natuurschoon te Paterswolde Natuurbeschermingswacht te Meppel en omstreken Stichting Het Limburgsch Landschap te Maastricht Stichting Het Geldersch Landschap te Arnhem Stichting Het Noord-Brabantsch Landschap te Schijndel Stichting Het Overijsselsch Landschap te Del den Stichting Gooisch Natuurreservaat te Hilversum Limburgsche Streekplannendienst te Maastricht Geldersch Genootschap tot Bevordering en Instandhou ding der Schoonheid van Stad en Land te Arnhem Rijksdienst voor het Nationale Plan te 's Gravenhage Nederlandsche Heidemaatschappij te Arnhem Staatsboschbeheer te Utrecht Vereeniging tot Bev. der Bouwkunst te Groningen Monumentencommissie voor de Gemeente Utrecht Rijksgebouwendienst te 's Gravenhage Rijksbureau voor Kunsthistorische en Ikonografische Documentatie te 's Gravenhage Schilderkundig Genootschap Pulchri Studio te 's Gra venhage Maatschappij Arti et Amicitiae te Amsterdam 's Rijks Prentenkabinet te Amsterdam Lichtbeelden Instituut te Amsterdam Archief der Gemeente Haarlem 79

Heemschutserie - Boekje 1941-1954 | 1946 | | pagina 81