Heemschut-Serie. VELE NIEUWE DEELEN ZIJN IN VOORBEREIDING Alom verkrijgbaar in den Boekhandel UITGAVE C.V.ALLERT DE LANGE-AMSTERDAM Onder redactie van den Bond Heemschut VERSCHENEN: Dr Jac. P. Thysse, Onze duinen2de druk Mr J- J. Beijerman, Dordrecht, 2de druk Dr J. A. Bierens de Haan en A. A. Kok, Heemschut, 2de druk W. J. Rust, De Gooische dorpen, 2e druk A. A. Kok, De historische schoonheid van Amsterdam, 6de druk Dr Jac- P. Thysse, Een jaar in Thysse's hof, ode druk W- H. Schukking, De oude vestingwer ken van Nederland, 3e druk Prof- Willem van der Pluym, Het Ne- derlandsche binnenhuis 14501650, 4de druk F. Koster, Ons schoone land, 3de druk Dr G- N- Honig, De vroege Middel eeuwen in Nederland, 2de druk Dr E. H- ter Kuile, De torens van Ne derland, 4de druk Dr Mr J. Belonje, Steenen charters, 4de druk Ir P. J. 't Hooft. Nederlandsche boer derijen, 4de druk J. tC. Kerkmeijer, Hoorn, 4de druk Ir G. A- Overdijkink, Langs onze wegen, 2de druk A. A- Kok, Amsterdamsche woonhuizen, 4de druk* J. M- Sterck-Proot, Haarlem, 3de druk E. van Houten, Amsterdamsche merk waardigheden, 3de druk M- Barendrecht-Hoen, Boomen in het Nederlandsche landschap, 2de druk Dr Elisabeth Neurdenburg, Groningen, 3de druk M- P. van Buijtenen, Hindeloopen, Fries- lands elfde stede, 3de druk Dr Ir J. T. P. Bijhouwer, Nederlandsche tuinen en buitenplaatsen, 2de druk N- Ottema. Het kunstambacht en de volkskunst in Friesland, 2de druk Jhr Dr E- O- M. van Nispen tot Seve- naerj. Nederlandsche kasteelen, 3de druk Mr F- J. van Lanschot, 's-Hertogenbosch. 2de druk J. R. W- Sinninghe, 2de druk Dr H. E. van Gelder, 's-Gravenhage, 2e druk Jhr Dr D. P. M- Graswinckel, Nederland sche hofjes, 2de druk H. W. Allings, Amsterdamsche gevel- steenen, 2de druk* Th. P. H- Wortel, Alkmaar Vincent J. M. Eras, Over sloten en sleu tels Dr A- Kessen, Maastricht, 2de druk Ferd- Timmermans, Luidklokken en bei aarden in Nederland Mr A. Bouman, Nederlandsche orgels* Mej- Dr E. Neurdenburg, Oud-N ederland- sche Majolica en tegels, Delftsch aar dewerk, 2de druk* W- Bogtman, Nederlandsche glasschil ders, 2de druk Ir H- van Oerle, Leiden Ir P. J. 't Hooft, Dorpen in Zeeland, 2e druk Dr A- van Hulzen, Utrecht, 2e druk Schoonheid aan Dr R. van Luttervelt, de Vecht G- C- E- Crone, 2de druk Onze binnenschepen, Dr J. Fransen, Enkhuizen P. T. A- Swillens, Nederland in de prent kunst, 2de druk* Vincent Cleerdin, Het Brabantsche dorp Ir J. Beckering Vinckers, Zalt-Bommel Jan de Meijer, Bruggen Mr Joan H- P. Ennema, Kampen Over volkskunst, Prof. W- v. d. Pluym, Het Nederlandsche Binnenhuis 1650—1750 De prijs van de deelen bedraagt 11,90 gecarti 2,43 geb-; dubbel nummer I 3,80 gecart-, I 4,75 gebonden

Heemschutserie - Boekje 1941-1954 | 1946 | | pagina 132